کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 01 بهمن 1397   Monday 21 January 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 22 اردیبهشت 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1042- جناب دکتر روحانی فرمودند مردم نگرانی برای آینده کشور نداشته باشند.
آقای رئیس‌جمهور! ما از 40 سال
پیش تا حالا نگرانی نداشتیم همه مشکلات را تحمل کردیم. ما از دشمنان هم نمی‌ترسیم از دوستان نادان
در کشور دلخور هستیم که معلوم نیست
چه دسته گل دیگری به آب دهند. (19/2)
1005- چرا وقتی رئیس‌جمهور به مشهد رفت آقایان علم‌الهدی و رئیسی به دیدار ایشان نرفتند؟ (19/2)
0843- آفتاب یزد در تاریخ 18 اردیبهشت تیتری دارد با عنوان بنزین بر آتش شایعات بازار ارز. ظاهرا منظور نوعی دفاع از دولت است. حالا که ارز گران و پول کشور و پس انداز مردم نصف شده نباید روزنامه‌ها از دولت انتقاد کنند. چرا که همین شرایط هم زمان احمدی‌نژاد پیش آمد اگر وی اشتباهی کرد دلیل این نمی‌شود که ارزش پول ملی نصف شود. (19/2)
0736- خرابی‌های جنگ در برخی مناطق خرمشهر و آبادان و در غرب کشور هنوز باقی است. با گذشت ماه‌ها از وقوع زلزله کرمانشاه تقریبا هیچ اقدام موثری در بازسازی ویرانی‌ها جلوی چشم مردم صورت نگرفت. (19/2)
0732- اصولگرایان در روزنامه کیهان و شرکا به عوض حمله به دولت به خاطر افزایش قیمت دلار بهتر است اسامی افرادی را که دلارها را به خارج می‌فرستند و نام آنها برای ایشان آشناست! و در این سال‌ها با ارتشاء و سوءاستفاده از مقام به ثروت‌های نجومی رسیدند و باعث کمبود دلار شدند، منتشر نمایند. (19/2)
0731- چرا میزان خودکشی و طلاق در ایران بالا رفته است. چرا در فقط یک استان آذربایجان غربی چندین خودکشی بین دانش آموزان اتفاق افتاده است. چرا در مدارس ما برنامه‌های شادی‌بخش آن طور
که باید باشد وجود ندارد. (19/2)
0724- یکی از عوامل منجر به خسارت انسان‌ها عبور خلاف جهت ماشین‌ها در خیابان‌های یک طرفه یا به عقب حرکت کردن
است. اگر پلیس راهنمایی به طور میانگین هفته‌ای دو بار یک موتورسوار در انتهای خیابان بگذارد حتما در کاهش درگیری و تصادفات موثر است. (19/2)
0645- زمانی که فقط 40 درصد بودجه کشور در اختیار ریاست جمهوری و دولت باشد که اکثرا هم صرف دستمزد و حقوق و یارانه می‌گردد اما بقیه بودجه در جاهای دیگر هزینه می‌شود که در رفع مشکلات اقتصادی کمک نمی‌کند، اصولگرایان نمی‌توانند تمام مشکلات اقتصادی را به گردن دولت بیندازند. (19/2)
0619- حالا که آمریکا از جام خارج شد وقت حمایت از آقای روحانی است باید از او حمایت کنیم. نباید با کسانی که مخالف دولت هستند همراهی کرد. باید گفت روحانی حمایتت می‌کنیم. این را تیتر کنید تا مخالفان بدانند. (19/2)
0617- دیشب برای من مثل زمانی بود که قرار بود برجام امضا شود. دل تو دل‌مان نبود. اما کاش همه دست به دست هم
دهیم. اگر آقای روحانی حقیقت را به
مردم بگوید همان مردمی هم که از آقای روحانی دلخور هستند نیز از او حمایت می‌کنند. خداوند مملکت‌مان را از شر دشمنان نجات دهد. (19/2)
0615- فکر کنم برخی روزنامه‌ها و کسانی که مخالف برجام بودند حالا کیف و خوشحالی می‌کنند. ای کاش همه دست به دست هم بدهیم کشور را درست کنیم. مگر هند زمانی چنین مشکلاتی نداشت؟ حالا اقتصاد خود را احیا کرده و روی پای خود ایستاده. (19/2)
0451- معلوم نیست برخی مفسدین اقتصادی، کسانی که سرمایه ملت را برداشته و از دست قانون گریختند و به خارج رفتند پشت آنها به چه کسانی گرم بوده؟(19/2)
0448- استاد محترم جناب ابهری در روزنامه آفتاب یزد ضمن انتقاد دوپهلو از تدریس زبان روسی به جای انگلیسی در مدارس آنجا که باید می‌فرمودند این کار شدنی نیست به طور استادانه آن را تایید نموده و فرمودند این کار مدت لازم دارد یعنی شدنی است. (19/2)
2137- توجه دارید چقدر سیاست‌های اصولگرایان در مورد برجام با آقای شریعتمداری کیهان هماهنگ است؟ (18/2)
2042- اتوبوس‌های خط خاوران-آزادی خیلی دیر به ایستگاه می‌آیند. مدتها باید معطل بمانیم حتی نیم ساعت. وقتی هم اتوبوس‌ها می‌آیند آنقدر جمعیت مسافرین زیاد است که مجبوریم صبر کنیم تا یک اتوبوس دیگر برسد سوار شویم. وقتی هم سوار اتوبوس‌ها می‌شویم از شدت شلوغی حس می‌کنیم در حال خفه شدن هستیم. لطفا به این موضوع رسیدگی شود. شرکت واحد فکری برای آن بکند. (18/2)
2038- چندی پیش سوال کردم دوستی خاله خرسه یعنی چه؟ جواب دادید اما خیلی بی‌ربط بود. در بچگی به ما می‌گفتند خرسی که خیلی علاقه‌مند به صاحبش بود وقتی دید او خواب است و یک مگس روی پیشانی او نشسته چون خیلی به او علاقه‌مند بود با یک سنگ بزرگ برای کشتن مگس توی سر او می‌زند! متوجه شدید؟ (18/2)
1956- از مازندران شهرستان نور تماس می‌گیرم. نمایندگان محترم! ما ایثارگران خیلی از شما گلایه داریم. چرا ایثارگران نباید بازنشسته شوند؟ ما سنوات نداریم. آیا مردم به شما رای ندادند؟ ما به شما رای ندادیم، چرا به دردهای ما توجه نمی‌کنید؟ آقایان نمایندگان! شما هیچ قدمی برای ایثارگران برنداشتید. (18/2)
1846- دولت طرح ممنوعیت واردات خودروهای بالای 2500 سی‌سی را لغو کند، چون این طرح باعث بیکاری بسیاری از مردم مناطق آزاد شده است. (18/2)
1819- در روزنامه همشهری در مورد سالگرد رادیو نوشته بود «در هشتاد و سه سالگی رادیو در قله‌ها ایستادیم.» من هم می‌گویم فایده‌اش چیست؟ من یک چوپان هستم هر جا که می‌روم نمی‌توانم رادیو را خوب بگیریم چون همه‌اش پارازیت دارد فقط برخی نقاط را می‌توان گرفت. چرا شبکه‌های رادیو نباید به راحتی قابل دریافت باشند؟ (18/2)
1650- در آفتاب یزد روز دوشنبه چندتن از اقتصاددانان اعتراض کرده بودند به سیاست‌های ارزی دولت و بانک مرکزی. خواستم بگویم با این وضعیت که موجود است و ما با یک غول طرف هستیم. یک عده هم فقط به فکر منافع خود هستند و دلارها را به چین می‌برند، اجناس درجه چند چینی وارد می‌کنند. برای آنها مهم نیست که به سر پول ملی چه می‌آید؟! (18/2)
1045- به نظر من رئیس‌جمهور باید مراقب بازی آمریکا و اسرائیل ملعون باشد. ما جامعه جهانی را دیدیم که از ما حمایت کرد و همه آمریکا را محکوم کردند. باید آمریکا را منزوی کنیم همان طور که منزوی هم شده است. آمریکا 40 سال است ما را تحریم می‌کند چه غلطی می‌تواند بکند؟ (19/2)
1044- سوالی دارم. آیا عملکرد آقای حاتمی‌کیا در پردیس کوروش که باعث ترس و دلهره مردم شد از نظر قانونی قابل پیگیری هست یا خیر؟ آقای حاتمی‌کیا در مقابل ترس و وحشت مردم چه پاسخی دارند؟ (19/2)
آفتاب یزد: برخی حقوقدانان محترم در این خصوص اظهارنظر کرده‌اند لطفا صفحه شبکه، تاریخ 18/2/97 آفتاب یزد را بخوانید.
1046- آقای شریعتمداری کیهان، وطن امروز و برخی دوستان اصولگرا آیا خیال‌تان راحت شد ترامپ برجام را کنار گذاشت. آیا خواسته شما برآورده شد! (19/2)
آفتاب یزد: بهتر است همدیگر را متهم نکنیم حالا وقت همدلی در برابر دشمنی‌های آمریکاست مانند همیشه که با همدلی توطئه‌های دشمن را خنثی نمودیم.
1043- برای من دشمنی آمریکا و اسرائیل محرز است. اما ناراحتی من از برخی کسانی است که با حرفهایشان ناخواسته با دشمنان همراهی می‌کنند. کسانی که به عنوان دوست، لطمه می‌زنند. (19/2)
با عرض سلام بی‌پایان. با توجه به اینکه تعرفه ویزیت پزشکان در سال1397 به طور رسمی اعلام شد، انتظار است این تعرفه‌ها به استثنای مراکز و موسسات خیریه، یکنواخت و برابر باشد. متاسفانه برخی مراکز درمانی و مطب‌ها بالاتر از میزان تعرفه‌های رسمی آن هم بدون دلیل خاصی دریافت می‌کنند. قطعا در صورت نظارت، بازرسی و برخورد نمایندگان محترم وزارت بهداشت و زیرمجموعه‌های آن این تخلفات انجام نمی‌شود.
...0938
سکوت، بازکننده عرصه تفکر و انتخاب منطقی و صحیح برای انسان‌ها و پوشاننده عیوب خود و دیگران است.
...0938
سلام خسته نباشید، مدتی که سیب زمینی از تره بار می‌گرفتم هر کدام از سیب زمینی‌ها کلی به دورشان گل خشک چسبیده بود و انگار چندین سال در انبار مانده‌اند و با زور هم گل از آن جدا نمی‌شدند به قولی هر سیب زمینی همراه با چاشنی خاک بود الان سیب زمینی‌ها خاک و گل ندارند ولی سریع سبز می‌شوند... لطفا بفرمایید ما سیب زمینی سبز را مصرف کنیم یا نه؟
...0912
در تاریخ 6/ 2/ 1397 عصر پنجشنبه، با مراجعه به جایگاه پمپ گاز CNG، واقع در بزرگراه شهید خرازی اصفهان، بعد از پل رباط، پس از سوخت‌گیری در مقابل سکوی شماره 2 (دریچه مخزن گاز سمت چپ خودرو می‌باشد) در حضور مامور جایگاه درب یا درپوش لاستیکی تانک گاز به داخل کانال زیر آن افتاد، ماُمور پمپ گفت در مراجعه بعدی آن را بگیرم، همان شب و روزهای بعد بارها برای پس گرفتن آن به این جایگاه مراجعه کردم ولی هر بار به بهانه‌ای آن را به من پس نمی‌دهند! چرا؟ ضمنا کارکنان این جایگاه معمولا برخی مواقع بقیه پول سوخت‌گیری را که زیر صد یا حتی دویست تومان پول خرد باشد پس نمی‌دهند! چرا؟
...0913
روزنامه‌ای از ترامپ خواسته بود که برجام را پاره کند، فکر می‌کنید چه‌کسی به این روزنامه خط می‌دهد؟
...0919
ارزش انسانها هم به غیرت، همت، علم، دانش و تخصص آنهاست انسان‌های بزرگ به اهداف بزرگ فکر می‌کنند و برنامه‌ریزی و عمل می‌کنند و انسان‌های کوچک به اهداف کوچک قانع می‌شوند و انسان‌های کوچک‌تر با آن عقل کوچکشان انسان‌های بزرگ را به تمسخر و استهزاء می‌گیرند.
...0912
مسئولان کشور بازارها را کنترل و مدیریت کنند تورم، گرانی و بی‌مهاری قیمت‌ها مردم را اذیت می‌کند، بازار سکه و ارز کاملا بی‌مهار است و دلالان هر کاری دلشان بخواهد می‌کنند و ترسی هم ندارند.
...0912
سرزمین کشور ما از نعمت‌های فراوانی برخوردار است اگر درست مدیریت می‌شد پنجمین کشور ثروتمند دنیا بودیم و از نظر صنعت می‌توانستیم از کره جنوبی، برزیل، آرژانتین و چین جلو باشیم و با ژاپن برابر، ژاپنی که سرزمینش کمتر از استان خراسان است و نفت هم ندارد علت چیست؟ برخی مسئولان کشور بی‌توجه به دانش علم روز و برگشت به سیاست 14قرن گذشته که هیچ همخوانی‌ای با دنیای تکنولوژی ندارد از محتوای کتاب‌های درسی گرفته تا به وجود آوردن نهاد‌های پرمصرف و بی‌خاصیت و دخالت پرهزینه در خرج کشور و گشودن دروازه ایران به روی اجناس بی‌کیفیت چینی و هندی از ابزار و ادوات چینی گرفته تا ماکارونی و برنج هند و پاکستان که هم ثروت ملت را به یغما برده و هم ملت را دچار امراض مزمن کرده است.
...0918


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام