کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 18 مرداد 1399   Saturday 8 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 17 مرداد 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
2117- چرا برای خودروی بی‌کیفیت، قیمت بالا‌ درنظر می‌گیرند؟ طبق استاندارد کیفیت قیمت خودرو باید تعیین شود. این چه زور و جبری است؟ (10/5)
0853- اینجانب منکر گران شدن نان به حدود 60 درصد در دو سال گذشته نمی‌باشم، اما به پیام‌دهنده‌ای از اصفهان می‌گویم کجا در 2 سال گذشته قیمت نان 10 تا 20 برابر شده است که شما همچو آقایان تریبون‌دار طرفدار دولت سابق حرف می‌زنید. کجا بودید که از سال 84 تا 92 با وجود درآمد 800 میلیاردی نفت قیمت اجناس از جمله نان چندین برابر شد. (11/5)
0854- چند سال پیش چندین مجسمه بزرگ از پارک‌های تهران حتی با جرثقیل برده شد و اعلام گردید عکس آنها از دوربین‌های مداربسته استخراج شده، اما به عللی موضوع حل نشده است اکنون دوباره مجسمه‌ای برنزی از جلوی موزه پست به سرقت رفته است. (11/5)
0950- این همه از بحران آب صحبت می‌شود در آرامگاه شاهزاده یحیی نزدیک مشهد شیرهای آب دستشویی‌ها خراب است و روزی هزاران لیتر آب هدر می‌رود. لطفا رسیدگی شود. (11/5)
1036- درود بر احمدی‌نژاد و احمدی‌نژادی‌ها. ما به دولت آقای احمدی‌نژاد افتخار می‌کنیم امیدواریم دولت بعدی هم دولت ایشان باشد. از نوشهر (11/5)
1137- این هم مزایای خوب واگذاری به بخش خصوصی. روغن را به شرکت‌های عربی دادند مثل روغن... و.... الان روغنی که 4 هزار تومان می‌فروختم به من که مغازه‌دار هستم 4750 تومان می‌فروشند. اینها را هم دلار می‌کنند. این مزایای خصوصی سازی است. این خصوصی‌سازی نیست. (9/5)
0728- باید این فکر را بکنیم که در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی کسانی که انتخاب می‌شوند از آنها آزمایش گویش و سخنوری هم داشته باشیم تا متوجه شویم به چه واژه‌هایی آشنایی دارند. (9/5)
0933- روزنامه شنبه را خواندم در مورد اینکه آقای احمدی‌نژاد گفته‌اند به من توهین و اهانت می‌کنند. خواستم بگویم شما که مسئول بودید کجا این حرف‌‌ها بود؟ کجا این مشکلات بود( !9/5)
0910- خواهش می‌کنیم مسئولان سری به تعاونی فرهنگیان پروژه... بزنند. هفت ماه از حقوق ما کسر کردند اما به بانک واریز نشده است. میلیاردها تومان این وسط مانده. لطفا رسیدگی شود که معلوم شود این پول‌ها کجاست؟ (9/5)
0907- آقای روحانی و مسئولان محترم به داد بازنشستگان برسید وگرنه تا مدتی دیگر 2 میلیون به تعداد گدایان اضافه خواهد شد. (9/5)
1013- ایران به بانک‌های خودمان وام بدهد. پول این وام را به صنعت بدهند هزاران کارگر بیکار و موادفروش و سارق شده‌اند. الهی خجالت هیچ مردی مقابل زن و بچه‌اش دیده نشود. (9/5)
1127- آقای نقویان که اهل تقوا هستند هم خودشان و دیگران را دعوت به تقوا می‌کنند. در مورد مفقود شدن
دکل‌های نفتی می‌گفتند این مفقود شدن مربوط به چند سال پیش است. فکر نمی‌کنم مناسب باشد آن را به دولت احمدی‌نژاد ربط بدهند. در ضمن معنای شجاعت هم جابه‌جا شده از کی تا حالا‌ هرکسی بر علیه احمدی‌نژاد حرف بزند شجاع محسوب می‌شود؟ (10/5)
1146- در مورد آنهایی که مک دونالد را بهانه می‌کنند مشکل کشور ما، مک دونالد نیست این عزیزانی که دلواپس ورود مک دونالد هستند و با تیترهای کاذب مربوط به مک دونالد در فکر سرگرم کردن مردم هستند اندکی هم برای اشتغالزایی جوانان وقت بگذارند و در فکر آینده جوانان و برنامه‌ریزی برای آنها به خصوص تحصیلکردگان دانشگاهی که هم اکنون بیکار در هر خانواده هستند تفکری بیندیشند. (10/5)
1151- از اینکه آقای احمدی‌نژاد قصد سفرهای استانی خود را دارد و در فکر ورود به مجلس یا گرفتن پست و قدرت است به ایشان بفرمایید به جای این کارها بدهی دولت گذشته را به سازمان تامین اجتماعی پرداخت نماید. (10/5)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-12
1219- پیام‌دهنده‌ای می‌گوید زیرنویس شبکه خبر اعصاب ما را خرد کرده. خواستم بگویم هدف این است اعصاب مردم خرد شود. لازم به ذکر است آقای روحانی گفته بود اجازه نمی‌دهم مردم را ناامید کنند. (8/5)
1349- لطفا درج نمایید. آقای... با پول بیت‌المال اروپا خوش گذشت؟ این ادبیات هم از آنجا یاد گرفته‌اید؟ مرحبا مرحبا چه ادبیات قشنگی!(8/5)
1858- شهرستان انزلی چه قدر می‌تواند پتانسیل جذب توریست داشته باشد. حتی توریست داخلی، این چه وضعی است؟ استاندار گیلان چه می‌کند؟ فقط برای رشت خرج می‌کند. من انزلی را همان‌طور می‌بینم که 45 سال پیش بود. این زشت است که مغازه‌ها داغان است و نمای خوبی ندارند و کنار سواحل مخروبه است. هتل‌های مناسبی نیستند. اینگونه چگونه توریست جذب کند. (8/5)
1340- در رابطه با سقوط شهاب سنگ در منطقه استان زنجان خدمت مسئولان عرض کنم به جای اینکه رسانه ملی از مردم سوال کند بروند از کارشناسان هوایی که امکانات و دوربین و رادار دارند سوال کنند. اگر قرار باشد مسئولان سکوت کنند که کار درستی نیست باید پاسخگو باشند. (9/5)
0951- امیدواریم همه سازمان‌هایی که به نوعی قانون حجاب و عفاف با آنها مرتبط است به آن پایبند شوند تا ریشه بدحجابی و بی‌عفتی در جامعه ما به طور کامل خشکیده شود.(9/5)
1728- در مورد آقای کریمی قدوسی در تاریخ 10/5 باید گفت گلایه‌ای نیست به نظر نمی‌رسد نمایندگان همگی به تمام مسائل از جمله مسائل هسته‌ای اشراف داشته باشند. مهم این است که آقایان در حد معلومات خود حرف می‌زنند. آن نماینده‌ای هم که ان پی تی را ام پی تی نوشته اشتباه نکرده بلکه این مربوط به دانسته‌های ایشان بوده. (10/5)
1607- در خبرها خواندم ایران به زیمبابوه وام می‌دهد. بهتر نیست این وام را به مردم و جوان‌ها بدهند که تشکیل زندگی بدهند و دنبال جرم و بزه نروند؟ همین الان ماهها بسیاری از مردم ارومیه در صف بانک‌ها برای 2 یا 3 میلیون وام گرفتارند. (10/5)
آفتاب یزد: اولا‌ این نوع وام بلاعوض نیست بلکه یک نوع سرمایه‌گذاری است و هر کشوری از این نوع سیاست‌ها دارد و ایران هم نمی‌تواند از این نوع برنامه‌ریزی که در جهان متداول است عقب‌تر باشد و گلا‌یه شما نسبت به وام جوانان به جا است که باید به آن پرداخته شود.
1216- خواسته رژیم صهیونیستی و ایادی مزدور آن این است که امنیت را از کشور ما بگیرند. اطراف ما آتش و جنگ است، اما امروز با پیام‌های رهبری و دوستداران و دلسوزان کشور از جنگ به دور ماند. (10/5)
1209- هرچه کارشناسانی که در دولت گذشته آقای احمدی‌نژاد حضور نداشتند حالا‌ هر دقیقه در برنامه حضور دارند و بر علیه گروه مذاکره‌کننده هسته‌ای بر علیه آقای ظریف منفی بافی می‌کنند مردم حرف آقای ظریف و تیم دیپلماسی را قبول دارند.(10/5)
1902- یکی دو روزی است روزنامه آفتاب در مورد کمبود آب مطلب می‌زند و اینکه 92 درصد آب در بخش کشاورزی مصرف می‌شود آن هم با راندمان بسیار پایین. تلف شدن آب، خیلی از کارشناسان که در مورد جنگ جهانی سوم اظهارنظر می‌کردند آن را جنگ آب حساب می‌کنند و این کم شدن آب در اثر گرما یا لایه ازون در آینده مشکل‌ساز است. اما خود دولت خشکسالی را می‌تواند با یک میلیارد برای 20 سال حل کند در همین خاورمیانه این مشکل را حل کردند. کارخانه‌ای بزنند که لوله بسازد مواد اولیه هم موجود است. این را با قیمت تمام شده
در اختیار کشاورزان که وضعیت مالی خوبی ندارند قرار دهند. اینگونه 60 درصد از مصرف آب صرفه‌جویی می‌شود. (10/5)
0121- آقای عسگر اولادی گفته‌اند معاون‌های احمدی‌نژاد را شیطان گول زد. احتمالا‌ زمانی که قهر کرده بود شیطان از فرصت استفاده کرده. در ضمن بابک زنجانی و... را چه کسی گول زد؟ (11/5)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-12
بسیاری از مردم از کاندیداتوری جناب آقای رفسنجانی در انتخابات مجلس خبرگان پشتیبانی می‌کنند.
...0910
آقای .... وزیر نفت دولت احمدی نژاد هر چند گاه
برای رد گم کردن، کسانی را به عنوان دلال خرید دکل نفتی گم شده معرفی می‌ نماید، ولی اکنون باید پاسخگوی آنان هم باشد .
...0910
باعرض سلام و ادب واحترام و ارادت فراوان وخداقوت.سازمان امورمالیاتی کشور سرمایه گذاری در موسسات مالی غیرمجاز را با پرداخت مالیات، مجازات می‌کند.آنچه مسلم است،امثال این نوع جریمه هاضمن آنکه منجربه تعطیلی آنها نخواهدشد بلکه ناخواسته نوعی تایید و جلب اعتماد بی‌جا به آنها هم محسوب می شود.
...0938
اصلاح طلبان باید به اشتباه خود مبنی بر کثرت کاندیداها در انتخابات 84 اعتراف نموده و آنگاه از این شکست عبرت بگیرند و بعد هم معیشت ملت را در اولویت قرار دهند.
...0912
آقای .... اینکه شما دلواپس هستید همه ملت می‌‌دانند ولی ای‌کاش در زمان اون آقا که رفت هم دلواپس بودید! دلواپس کارهایی که کشور رو به این روز انداخت حال همه نگرانی شما شده افتتاح مک‌دونالد!
...0918
آقای ... اگر قرار باشد از حرف‌ های آقای ظریف وصالحی چیزی متوجه شوید که مدرک تحصیلی این دو بزرگوار هم میشه همون کاغذ پاره هایی که رئیس محبوبتون می‌گفت.
...0918
با سلام. طی 20سال گذشته روسای جمهور قبلی اذعان داشتند که وضعیت اقتصادی کشور یک شبه حل نخواهد شد و به سالها زمان نیازدارد حالا بعد از گذشت 20سال از آن زمان و لغو تحریم ها طی 4ماه آینده وزیراموراقتصاد ودارایی اعلام کردند که مشکل اقتصادی مردم بعد از لغو تحریم ها به این زودی ها حل نخواهد شد.
...0919
1-سلام خسته نباشید از فرزندان ترخیصی بهزیستی هستم که با حمایت مسئولان محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی تحویل جامعه گردیده‌ام و در حال حاضر با 25 سال سابقه رسمی و دیپلم درشرکت توسعه گردشگری وابسته به سازمان میراث فرهنگی مشغول کارم. گروه شغلی ام 3 می‌باشد و نامه‌هایی به رئیس جمهورمحترم و استاندارمحترم درمورد احقاق حقم داده ام.
...0919
آنتن دهی تلفن همراه اول در شهرستان سیروان ایلام بسیار نامناسب است.
...0918
سلام خداقوت. پیشنهاد می‌کنم باتوجه به حرفه روزنامه نگاری وکاملا بی‌طرف ازبطن جامعه و مردم درخصوص محبوبیت دولت فعلی وعلاقه مندی مردم به دولت قبل تحقیق وبررسی کنید.طوری انتقادکنیدکه اگر دکتراحمدی نژاد مجددا سکان دولت رو در دست گرفتند زیاد شرمنده نشید .هیچ اتفاقی درعرصه سیاسی قابل پیش بینی نیست. موفق باشید
...0933
انسانها افکارشان زیر و روشده و از تنگ اندیشی خارج شده اند و با کامپیوتر سر وکار دارند،هیچ‌گاه کسی را انتخاب نخواهند کردکه فکرش محدودباشد و با دیدگاه جهانی فاصله داشته باشد.
...0935
در دنیایی زندگی می کنیم که اهمیتی به همدیگر نمی‌دهیم و با مهربانی فاصله گرفته ایم،علتش نیز ماشین است.کاش ماشین و مهربانی یکی بودند!!!
...0935
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-12
توصیه من به مجلس نشینان این است که بروند زبان انگلیسی یاد بگیرند تا این بحث ترجمه مناسب این اندازه براشون عامل دلواپسی نباشه. اینها که همشون عنوان دکتر و مهندس را یدک می‌کشند نباید با یاد گرفتن زبان انگلیسی خیلی مشکل داشته باشند، اونم تو دنیای امروز.
در مورد مطلب «پیاده روی اروپایی‌ها در تهران » خواستم بگم دارید کیف می‌کنید...
سید: در مورد مطلب «مخالفان توافق شمشیر را از رو بستند» چه بگوییم که خود بهتر می‌دانند اما؟...
علی: در مورد مطلب «عراقچی به سمت جان کری خودکار پرتاب کرد!» خواستم بگم باعث خوشحالی است.
ابراهیم دیدگاه: با سلام، خیلی جالبه هیچ کس کار خودش رو درست انجام نمیده و فقط در کاری که ممکنه هیچ ربطی هم بهش نداشته باشه، دخالت کرده و سرک می‌کشند، متاسفانه طرف فقط مدیر مسئول یک روزنامه است ولی خودش رو قیم ملت می‌دونه و هرچی دلش می‌خواد میگه. اجاره بدهید دولتی که
مردم انتخاب کردند کارش رو بکنه، اجازه بدین مردم بدون استرس شاد باشند و این قدر تنگ‌نظر نباشید آقایون مملکت صاحب داره، مسئول داره.
باعرض سلام وخسته نباشید و تشکر از روزنامه پرمحتوای شما، درمورد بیکاری جوان‌ها و اشتغال به کار بازنشستگان عرض می‌کنم بنده کارگرشرکت خصوصی هستم و کارگران این شرکت همگی علاقه دارند با مزایای مشاغل سخت و زیان آور بازنشسته شوند، ولی متاسفانه کارفرما با هماهنگی اداره کار این حقوق کارگران را تضعیف نموده و با سهل‌انگاری‌های بازرسان و سخت‌گیری‌های ارگان‌های وابسته حق کارگران پایمال شده است، لذا اگر دولت به طورجدی با متخلفان برخورد نماید و این چنین مشکلات حل شود، هم کارگران به حق خود می‌رسند و هم اشتغال جوانان بیشتر فراهم می‌شود.
...0910
آفتاب یزد: تلفن پیام دهنده در روزنامه موجود است.
با سلام. دولت حق ندارد هرگونه حق گمرکی را بر واردات کالاهای اساسی چه ازطریق خود دولت یا اشخاص وشرکت‌های خصوصی که هدفشان تامین نیازهای مردم است اعمال کند گرفتن هرگونه عوارض گمرکی که در آن مردم متضرر می‌گردند.
...0919
باعرض سلام و درود بی پایان وخداقوت.افزایش 13/4درصدی اجاره بهای مسکن درتیرماه با تثبیت قیمت مسکن منافات دارد.انتظار می‌رود مسئولان محترم ذیربط دلیل یا دلایل ایجاد این اختلاف چشمگیر را بررسی و آن را حل وفصل نمایند.
...0938
سلام.شنیدم درجریان بررسی عملکرد رسانه‌ها درخصوص مذاکره هسته ای،9دی توقیف شد. بسیارخوشحال شدم و امیدوارم حداقل تا زمان اجرایی شدن برجام در توقیف بماند. صفحه 2تاریخ 10مرداد نشریه موصوف را بخوانید..! سخن زیاد اما در پیامک نمی‌گنجد.
...0939
آفتاب یزد: در هیچ زمانی نباید از توقیف یک رسانه خوشحال شد و ما از این موضوع خوشحال نیستیم اگر تخلفی هم صورت گرفته مدیر مسئول یا نویسنده باید مجازات شوند. به هر جهت باید از قانون را تبعیت کنیم.
احمدی نژاد اشتباهاتی داشته، اما خیانت نکرده، لذا در ارسال قضاوت‌ها اعتدال را رعایت کنیم،خدماتی هم داشته‌اند.
...0919
چرا دلار روز به روز چه در بازار و چه در مرکز مبادلات توسط دولت و بانک مرکزى افزایش مى‌یابد؟! مگر باز هم بحث تحریم و غیره هست؟ چرا مسئولان و سایر ناظران سکوت کرده اند؟چرا پول ملى را بى‌ارزش می‌کنند؟!
...0912
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-12


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام