کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 01 بهمن 1397   Monday 21 January 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 اردیبهشت 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1218- من شهروند اگر قدرت داشتم جلوی روزنامه‌ای که به جز ناامنی و مایوس کردن مردم کار دیگری انجام نمی‌دهد را می‌گرفتم. (18/2)
1117- در روزنامه اعلام کردید زمزمه‌های تجدیدنظر ترامپ در رابطه با برجام مطرح است. اما حتی اگر ترامپ هم از لغو برجام منصرف شود آقای شریعتمداری و دوستان ازاین نظر تجدیدنظر نمی‌کنند. چون اعتقاد دارند باید برجام به هم بخورد هر چه پیش آمد بهتر. اینها می‌گویند برجام فایده‌ای نداشته است اما پایان آن هرچه باشد با آقای شریعتمداری نیست! (18/2)
1100- در آفتاب یکشنبه در مقاله‌ای ونزوئلا و کوبا را از نظر اقتصادی و فقر مقایسه کرده بودید. اما در کوبا توسط فیدل کاسترو دو نسل از انسان‌های سختکوش و فداکار ایجاد شد. پایگاه‌های صحیح و درست اجتماعی شد. اما در ونزوئلا همه چیز بر پایه پول نفت و درآمدهای آن بود. به نظرم کوبا را با چین می‌توان مقایسه کرد. مائو در چین دو نسل فعال و فداکار را پایه‌ریزی کرد که امروز رقیب اقتصادی آمریکاست. (18/2)
1045- در ماجرای تلگرام برخی دلخوری‌ها از سوی مردم و کاربران ایجاد شد امیدواریم مسئولان بهترین راهکار را برای دغدغه مردم و همچنین کاهش نگرانی‌ها از خطرات تلگرام پیدا کنند. (18/2)
1042- افراد نادان بدانند که دشمنی با این ملت شهیدپرور عاقبت خوبی ندارد دست از دشمنی و تفرقه‌اندازی بردارند. کشور نیاز به اتحاد و همدلی بیشتری دارد. (18/2)
1040- در حضور آقای روحانی در سبزوار مردم حرفهای خود را زدند. مردم گفتند ما می‌دانیم مشکل کجاست و مشکل‌ساز کیست؟ شما با مشکل‌ساز رودربایستی نداشته باش. نترسید. ما همراه شما
هستیم. امیدواریم دولت بتواند با مشکل ساز
برخورد بکند و منافع ملی را برمنافع گروهی یا سیاسی ترجیح بدهند. (18/2)
0920- نمی‌شود با این مشکلات اقتصادی فرآورده‌های نفتی را قسمتی از خارج تامین و آن را با قیمت نازل در استان‌های مرزی به حراج بگذاریم.
به طور مثال در جایگاه مرزی پرویزخان در منطقه کرمانشاه در سال گذشته 434 میلیون ریال سوخت به شیوه باک پر به فروش رسیده و از کشور خارج شده این شیوه به ورشکستگی صنایع نفتی می‌انجامد. (18/2)
0816- دوراندیشانه بود که پس از برجام سهم بیشتری از دلارهای نفتی را صرف مشکلات اقتصادی داخل کشور می‌نمودیم. (18/2)
0809- آنها که پیوسته به دیگران و خدمتگزاران جامعه انگ و تهمت می‌زنند حتی آنها را عامل بیگانه می‌نامند خودشان را نزد جامعه زیرسوال می‌برند. (18/2)
0804- در این سال‌ها عده‌ای کم‌سواد و سوءاستفاده کن از خواص مسئولیت‌ها را در دست داشتند و هیچ جایگاهی برای تحصیلکرده‌های واقعی قائل نبودند که نتیجه آن برخی اختلاس‌‌های موجود می‌باشد. (18/2)
0505- اینکه رئیس‌جمهور محترم دکتر روحانی اذعان داشتند اصولگرا و اصلاح طلب پای نظام ایستاده‌اند نشان از همبستگی کشور است. وحدت است که امنیت و پیشرفت را به ارمغان می‌آورد و دشمنان را ناامید می‌کند. (18/2)
0502- شورای نهاد شهر تهران نهادی است که متعلق به بیش از 12 میلیون تهرانی است یعنی این خود مردم بودند
به یمن انتخابات به اعضای شورا رای دادند. لذا شورا نباید در انتخابات شهرداری سلایق جناحی و جانبداری را لحاظ کنند نباید یک طرفه جانبداری از کاندیداها کنند. (18/2)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام