کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 01 بهمن 1397   Monday 21 January 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 18 اردیبهشت 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1020- حمله به آقای ظریف و مشت و لگدکوبیدن به خودروی ایشان در دانشگاه امیرکبیر نتیجه تفکر کسانی است که علاقه زیادی به ایجاد تنش دارند. (14/2)
1201- به نظر من وقتی کنترل بازار ارز به درستی انجام نشود توقعی از آرامش در بازار نمی‌توان داشت. قیمت‌ها هم دچار تغییر می‌شوند. لذا می‌توان نتیجه گرفت صحبت‌های معاون رئیس‌جمهوری آقای جهانگیری و مدیر بانک مرکزی در این مورد که بازار را کنترل می‌کنند چندان درست به نظر نمی‌رسد. (14/2)
2239- معاون محترم بهداشت فرمودند مردم چرا چاق می‌شوند؟ به عرض ایشان می‌رسانم آن چاقی از نخوردن غذا نیست بلکه چون غذا ندارند باد می‌خورند که به نظر جنابعالی چاق به نظر می‌آیند. قربان!(14/2)
آفتاب یزد: البته بسیاری از چاقی‌ها هم برمی‌گردد به عدم نظارت وزارت بهداشت بر موادغذایی موجود در بازار.
0957- آخرین تلاش‌ها برای انتخاب شهردار تهران جایگزینی آقای حجتی است. آقای حجتی نمی‌تواند شهردار تهران باشد. شورای شهر هر کسی را بگمارد اما و اگر خواهد داشت. قانونمندتر ازآقای نجفی کس دیگری نیست که او هم مجبور به استعفا شد. بهتر است آقای قالیباف مجددا شهردار شود اما زیرنظر و کنترل شورا باشد. (15/2)
0955- با عنایت به مطلب شما درروزنامه «دو زن مامور ناجا تشویق و ترفیع درجه گرفتند». تبریک عرض می‌کنیم. (15/2)
0449- در پای درختان کهنسال کاشته شده در خیابان ولیعصر (عج) کنار جوی بزرگ خیابان چنان کاشی‌کاری شده که گویی پیاده‌رو محسوب می‌‌شود. اگر این تزئینات به قیمت سیراب نشدن درختان تمام شود به هیچ وجه مناسب نیست. الان یک ماه و نیم از سال گذشته و درختانی دراین خیابان مشاهده می‌شود که به سختی جوانه زده‌اند این عدم طراوت آنها نتیجه تزئینات کاذب است. ضروری است شهرداری‌ها مراقب درختان باشند. (15/2)
1419- شهر یک بام و دو هوا. تمامی پلاک‌های «ع» یعنی عمومی که در اختیار شرکت واحد و در اختیار سرویس‌دهی ادارات و مدارس و دانشگاهها و بیمارستان‌ها و ... زیرنظر اتحادیه مسافربری استان تهران است. حال می‌خواهیم بپرسیم چه فرقی بین راننده‌های زیر پوشش شرکت واحد و رانندگان اتحادیه صنف مسافربری تهران است که طرح ترافیک فقط در اختیار شرکت واحد است؟ شماره پلاک آنهایی که در اختیار شرکت واحد هستند پلاک آنها از دوربین‌های راهنمایی حذف اما رانندگان بخش خصوصی که
زیر نظر اتحادیه هستند باید هزینه گزاف
بدهند. آیا رانندگان زیر پوشش اتحادیه چنین حقی ندارند؟ بس است این همه اجحاف. (15/2)
1500- ما اگر حتی از آقای روحانی رضایت نداشته باشیم اما هیچ گزینه بهتری از آقای روحانی هم سراغ نداشتیم مخالفان روحانی بی‌جهت خود را خسته نکنند. آنها کارنامه مشخصی دارند که به مراتب بدتر از دولت فعلی عمل کردند مردم دلخوشی از آنها ندارند. (15/2)
1514- دلواپسان و مخالفان برجام و دولت برای خروج آمریکا از برجام ذوق زده‌اند
و روزشماری می‌کنند. شاید اینها علاقه‌ای به منافع ملی ندارند وگرنه تمام تلاش خود را می‌کردند حتی دستگاه دیپلماسی را راهنمایی می‌کردند تا درحفظ برجام تلاش کنند. فرق اینها با امثال ترامپ چیست؟ (15/2)
1610- در شرایطی که شورای شهر تهران با وجود این همه مشکلات شهری از انتخاب یک شهردار عاجز است چه طور می‌توان توقع داشت مشکلات کلانشهر تهران حل شود؟ این همه نابسامانی برای چیست؟ شاید باندبازی‌های سیاسی است. (15/2)

با سلام. جامعه‌ای می‌تواند به رشد اقتصادی برتر تبدیل شود که قانون کار قوی داشته باشد. اوایل دهه 60 اکثریت نهاد‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها از قانون کار مدیریت خدمات کشوری تبعیت می‌کردند. در قانون مدیریت خدمات کشوری کارگر از بدو استخدام تابع طبقه‌بندی مشاغل می‌شود و به تبعیت آن از مزایای مدرک تحصیلی، درمان، بیمه تکمیلی، بازنشستگی، صندوق ذخیره، عیدی، هزینه خواربار، مسکن، اولاد، ایاب و ذهاب و تعطیلات استفاده می‌کند. در اوایل دهه 70 تصمیم گرفته شد که غیر از صدا و سیما، نظامیان و..... مابقی با مدیریت شخصی و قانون کار وزارت کار اداره شود، بگذریم.
در قانون کار وزارت کار شرکت و نهادها وسازمان‌ها به دو گروه 1- زیر 50 نفر کارگر 2- بالای 50 نفر کارگر تقسیم می‌شود.مثلا اگر کارگاه و... دارای زیر 50 نفر باشند این کارگاه، کارخانه، شرکت شامل طرح طبقه‌بندی مشاغل نمی‌شود. استخدام کارگر اکثریت با کمترین (900 هزار تومان در ماه (دستمزد در ماه می‌باشد.1- اگر کارگر در کارخانه و نهاد و شرکت بالای 50نفر کار کند شامل طرح طبقه‌بندی مشاغل مانند مدیریت خدمات کشوری است، مانند (شرکت مخابرات ایران) پس مشکلی پیش نمی‌آید. 2- لذا می‌بینیم که در ایران سرمایه‌داران اکثریت تلاش می‌کنند صنایع کوچک احداث کنند. 3- اگر سرمایه‌داری بخواهد کارخانه یا شرکتی بالای 50 نفر ایجاد کند برای اینکه از طرح طبقه‌بندی مشاغل تبعیت نکند کارگران را به صورت روزمزد به‌کار می‌گیرد. بگذریم که اکثریت صنایع ایجاد شده در ایران از این روش استفاده می‌کنند. روزمزدی برای پزشکان و دندانپزشکان و داروسازان بسیار سودمند است. اما برای سایرین فاجعه است 4- این سوال پیش می‌آید اگر قرار است روزمزد کار کنم بهتر است به کشوری بروم که بالاترین دستمزد را بدهد. کشورهای آلمان، کانادا، آمریکا، انگلیس و ژاپن دارای چنین مزیتی هستند. لذا فرار مغز‌ها اتفاق می‌افتد 5- برخی از آنهایی که می‌مانند معمولا تلاش می‌کنند که بعضی مواقع به کارهای خاصی روی بیاورند. چه باید کرد؟
مدیریت محترم رسانه ملی پی درپی کالای تولیدی دپو شده ایرانی را نشان ندین. گاهی هم از داخل کانتینر‌های وارداتی بدون کنترل درگمرکات فیلم پخش کنید.
تصویری که ملاحظه می‌کنید استقبال از نیمه شعبان واقع در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان عُمریه است.
بفرمایید بامیه غیربهداشتی! عرضه بامیه در بسته بندی‌ها‌ی بدون کد بهداشتی یا درج نام کارگاه یا نشانی محل تولید و عرضه آنها به دور از چشم مسئولان وزارت بهداشت، چنین کاری می‌کنند، شبهه ایجاد می‌کند. به عنوان نمونه در میدان شهدا، ابتدای خیابان پیروزی از یکی از دکه دارها که اقدام به فروش این گونه تنقلات می‌کند، پرسیدم بامیه‌ها‌ بهداشتی است، گفت: خیر! به ایشان گفتم چرا وقتی می‌دانید غیربهداشتی است برای فروش به دکه تان می‌آورید؟ در پاسخ به سوالم گفت همین طوری! چنانچه مشتریان گرامی مایل هستند بفرمایند از بامیه‌ها‌ی غیربهداشتی میل کنند!

حضرت امام جواد(ع) میفرمایند: نعمتی که شکرش را به جا نیاوری مانند گناهی است که استغفارش ننمایی.
...0938
روز ملی خلیج فارس گرامی باد.
...0922
سلام خاک عالم بر سر این سعودیهای بدبخت که ترامپ روانی میگه باید پولاشونو بگیریم به مردم مظلوم یمن چه ظلمی می‌کنن.به امید خدا به زودی نابود شن.
...0919
سلام خسته نباشید.از رشت پیام میدم. اگه واقعا بیطرف هستین چاپ بفرمایید. بیش از 10 ماه است مطالبات پرسنل و همچنین پرستاران شاغل در مراکز درمانی و بیمارستانهای دولتی توسط دولت و وزارتخانه بهداشت پرداخت نشده؟! تا کی باید کارمند دولت حق و حقوقش خورده بشه و متاسفانه وزارت بهداشت در عمل با قشر پرستار و کارمندانش مهربان رفتار نمی‌کنه؟! لطفا پیگیری شود.
آفتاب یزد: در این خصوص در تاریخ 9/02/97 گزارشی به چاپ رسید.
...0938
افزایش ده درصدی میزان مستمری خانوادههای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(س)، مدتها قبل از تعیین حداقل حقوق در سال جدید، یکسانسازی با درصد تورم جامعه به حساب نمیآید. تقاضای تجدیدنظر داریم.
...0936
دولتی کردن نرخ ارز ممکن است که به نفع وادرات باشد ولی مسلما به ضرر صادرات تمام خواهد شد و زمینه رانتخواری را فراهم خواهد کرد، بهتر است دولت در این زمینه تجدیدنظر کند.
...0914
ما مردم ایران از وزارت امورخارجه کشور درخواست داریم در برابر نمایشگاهی که عربستان در ژاپن برگزار و از نام جعلی خلیج (ع.ر.ب.ی) در نقشه استفاده کرد واکنش قاطع و سفیر ژاپن را هرچه سریعتر فرا بخواند، ما مردم منتظریم.
...0991
سلام و درود بر شما، ما محصول کشاورزیمون رو آذر پارسال دادیم کارخونه دوبار پولشو هر بار 3 میلیون دادن بیشتر از نصف طلبمون مونده ندادن، این سوال رو باید از این دولت پرسید که با این طور پول کشاورز رو دادن چه کاری میشه کرد مگه ما گداییم که هر چند ماه یکبار پول می‌دید.
...0910
جناب رفسنجانی! مرحوم ابوی با سرعت و انرژی خیلی زیادی به حل مشکلات جامعه پرداخت. لزومی به زحمات شما نیست.
...0915
با عرض سلام بی پایان. ضمن تبریک روز و هفته کارگر، امیدواریم قول‌های مساعد و اخیر وزیر محترم کار برای بهبود عرصه تولید و اشتغال و نیز ساماندهی حقوق و مزایای کارگران هرچه سریعتر عملی شود. زیرا جلب رضایت و حمایت همه جانبه از کارگران عزیز و محترم، زمینه و مقدمه حمایت از کالای ایرانی است.
...0938
مگر یک توپ زدن توی تور، رفتن کره مریخ که اینقدر رادیو و
تلویزیون های و هوی راه می‌اندازد گل گل نصف ملت نان شب ندارن ولی چند صد نفر از فوتبال میلیاردها جیبشان را
پر می‌کنند.
...0919
یکی از بزرگترین عللی که سلب عقل می‌کند مواد مخدره که باعث تخریب خانواده شده، دولت باید مبارزه جانانه با این مواد لعنتی بکند تا شاید جامعه سالمتر بشود.
...0935
قطعا توصیه حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) پیرامون موضوع تدریس فلسفه و علوم عقلی در حوزه، با
سرانجام های بسیار پربرکتی همراه است. امید و انتظار است با عملیاتی شدن این امر بصیرت و معرفت بیشتر و وسیع تری در طلاب محترم حوزه های علمیه به وجود آید.
...0938

چرا برخی رانندگان به بی‌فرهنگی در پارک خودرو عادت کرده و هرجا دلشان خواست توقف یا برای مدت طولاتی خودروشان را مقابل تابلو توقف مطلقا ممنوع پارک می‌کنند؟ به تصویری که در خیابان شکوفه، تقاطع کوچه‌های رازی - عسگری (م۱۴)، گرفته شده نگاه و قضاوت کنید.
تصویری که مشاهده می‌کنید پست برق بلوار میرداماد، ابتدای خیابان دکتر مصدق (نفت) جنوبی است که هر لحظه احتمال سقوط و آتش‌سوزی وجود دارد. با اینکه روی آن خطر برق گرفتگی نوشته شده، ضرورت دارد مسئولان شرکت برق منطقه هرچه سریع تر نسبت به تعمیر پست برق مربوط اقدام کنند.

جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۱۰ شب به مرقد امام راحل رفتیم، قبل از ورود به صحن، برای پیشگیری از حوادث تروریستی و ایمنی بیشتر بازدید بدنی شده و وسایل همراه از گیت مخصوص عبور می‌کند. مقابل ضریح قسمت وسیعی را به بی خانمان‌ها و مسافرانی که می‌خواهند اسراحت کنند و بخوابند، اختصاص داده اند. اما ساعت ۷ صبح بیدارباش است و بی‌خانمان‌ها باید بیرون بروند، دوباره ساعت ۷ شب می‌توانند مراجعه کنند. متاسفانه بوی نامطبوع جوراب و پا فضا را غیرقابل تنفس کرده که ضرورت دارد مسئولان حرم با عطرافشانی و مراجعه‌کنندگان با رعایت بهداشت فردی مکان عمومی را پاکیزه نگه دارند.
مزاحمت فروشندگان عطر در طبقه زیرزمین ایستگاه مترو شهید حقانی باعث مشکلات فراوان برای مسافرانی که عجله دارند، شده است. کارکنان عطرفروشی راه مسافران را سد می‌کنند تا به زور تستر عطر به آنها بدهند. لطفا مسئولان مترو به این موضوع رسیدگی کنند.


پیاده‌رو یا جاده خاکی؟ تصویری که مشاهده می‌کنید پیاده‌رو تهران، میدان شهدا، ابتدای خیابان پیروزی، نرسیده به خیابان اقوامی است، مبادا فکر کنید یکی از روستاهای قبل از انقلاب است! اینکه شهرداری منطقه ۱۴، ناحیه یک چرا به پیام‌های این‌چنینی پاسخ نمی‌دهد، جای تاسف و تعجب دارد. امیدواریم مراجع بالاتر به این موضوع رسیدگی‌ و شهردار ناحیه یک منطقه ۱۴ را به وظایفش آشنا کنند تا نسبت به رسیدگی و پاسخگویی، با مردم و مطبوعات همکاری کند.


پاسخ اتوبوسرانی
به یک پیام مردمی
با عنایت به مطلب مندرج در آن روزنامه به تاریخ 27/01/97 با عنوان «انتقاد از برخی رانندگان اتوبوس‌های خط بلوار نیکنام- میدان هفتم تیر» اعلام می‌دارد: با توجه به نظارت از طریق سامانه مدیریت هوشمند ناوگان اتوبوسرانی، در صورت توقف غیر مجاز اتوبوسرانان خط277 (بلوار نیکنام- میدان هفتم‌تیر) در خارج از ایستگاه، اتوبوس مربوطه به صورت سیستمی جریمه خواهد شد.
علی‌ایحال جهت جلوگیری از اتلاف وقت و تکریم حقوق شهروندان، به کلیه اتوبوسرانان تاکید و ابلاغ شده که به منظور سرویس‌رسانی مطلوب فقط در ایستگاه‌های مصوب توقف کنند.

پنجشنبه 30 فروردین در صفحه 4 روزنامه آفتاب یزد شماره 5156، گزارشی با عنوان: شکواییه پدر دختر خردسال از یک بیمارستان به دلیل نحوه رسیدگی پرسنل و پاسخ رئیس بیمارستان به این شکایت‌ها‌؛ «معمای یاسین»، توسط خانم مریم مرادی، چاپ شد، حکایت از آن دارد با توجه به گفته‌ها‌ی پدر کودک سه ساله و نیمه، سهل انگاری در رسیدگی به کودک متشنج و بقیه بیماران را می‌رساند تا اینکه خبرنگار روزنامه با رئیس بیمارستان باهنر کرج تماس می‌گیرد و ایشان مواردی را اعلام می‌کند که بیشتر حمایت از کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان است. رئیس بیمارستان در ادامه سخنانش اعلام کرد که در کرج فقط یک فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان است که در بیمارستان مورد پرخاشگری پدر کودک سه ساله و نیمه قرار گرفته است.
به نظر می‌رسد در بیشتر مواقع بیماران یا همراهان آنان که به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند، توقع دارند پروسه درمانی با توجه به هزینه‌ها‌ی بالای بیمارستانی، پزشکان متخصص، مجرب نه انترن‌ها‌، پس از مراحل اولیه که معمولاً در بخش اورژانس انجام می‌شود، موقعی که برای ادامه درمان به بخش منتقل می‌شوند، پزشک مربوط بر بالین بیمار حاضر و برای درمان بیمار بیشتر تلاش کنند و مورد توجه و رسیدگی قرار دهند. متاسفانه سهل انگاری در برخی بیمارستان‌ها‌ی کشور وجود دارد و بارها موجب مرگ عده‌ای از بیماران شده است. اینکه در کرج فقط یک فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان است، باید گریست. شهری بزرگ با جمعیت فراوان، با کمبود فوق تخصص مواجه است!
همراهان بیمار وقتی به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند و می‌بینند بیمارشان از شدت درد به خود می‌پیچد بخصوص که کودک هم باشد، در مقابل دیدن بیمار و آه و ناله اش، کم طاقت و پرتوقع می‌شوند، اما پزشکان و کادر پرستاری که روزانه تعداد زیادی از بیماران بدحال را می‌بینند برای آنها دیدن چنین صحنه‌ها‌یی عادی به نظر می‌رسد و این مسئله موجب می‌شود رفتار عادی و خونسردی داشته باشند و اینگونه رفتارها موجب از کوره به در رفتن همراهان بیمار و بعضاً پرخاشگری آنان می‌شود که باید مراکز درمانی درمقابل اینگونه رفتارها، کمی صبور باشند و وظیفه شان را برای درمان و نجات بیماران انجام دهند و پس از چاپ شکوائیه در مطبوعات، مراجع ذیصلاح از جمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ودانشگاه‌ها‌ی وابسته به آن از جمله علوم پزشکی و شهید بهشتی البته در صورتی که مراکز درمانی‌ای که از آنها شکایت می‌شود، زیرمجموعه کدام یک از این نهادها هستند، وظیفه رسیدگی به موضوع را دارند. اما مسئله‌ای که وجود دارد، اینکه مدتهاست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کمتر مطالب روزنامه‌ها‌ را رصد می‌کنند و پاسخ می‌دهند و به ویژه اینکه روزهای پنجشنبه بیشتر وزارتخانه‌ها‌ تعطیل اند و روزنامه‌ها‌ در روزهای عادی و کاری کمتر مورد توجه برخی‌ها‌ قرار می‌گیرد، پنجشنبه‌ها‌ که تعطیل اند، جای خود دارد!
به خوبی به یاد دارم در سال‌ها‌ی گذشته قبل از این که دکتر‌ها‌شمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد، روابط عمومی و امور بین‌الملل این وزارتخانه توسط کارمندان پرتلاشی مانند خانم‌ها‌: مهدی، طاووسی و قاسمی مورد توجه قرار می‌گرفت و پس از رسیدگی به موضوع برای مطبوعات جوابیه تنظیم و ارسال می‌کردند. حال اینکه چرا مانند سابق فعال نیستند و کمرنگ شده اند، جای سوال دارد.


1359- بیمارستان‌های دولتی خیلی شلوغ هستند و به مردم هم نوبت‌های خیلی طولانی مدت می‌دهند نظارتی هم بر کار آنها نیست. وزیر بهداشت به جای اینکه انتقاد از نمایندگان داشته باشد بهتر است تعداد بیمارستان‌ها را افزایش بدهد و خاطره خوبی از خود به جای بگذارد نه اینکه دارو گران شود ویزیت دکتر گران شود ایشان هم فقط شعاری برخورد کند. (15/2)
1338- آقای احمدی‌نژاد ممکن است اشتباهاتی داشته باشد. اما یکسری صحبت‌های حق داشت آن را نقد نکنید. (15/2)
1337- از موقعی که تلگرام را قطع کردند بسیاری دنبال فیلترشکن هستند. با این فیلترشکن‌ها خانواده‌ها نابود می‌شوند. چون برخی جوانها می‌روند داخل سایت‌هایی که مستهجن و خطرناکند. تلگرام را باز کنید وگرنه اخلاق و رفتار مردم به فساد کشیده می‌شود. (15/2)
1238- از خوانندگان قدیمی روزنامه شما هستم. اگر دولت کاری به این آژانس‌های املاک ندارد چرا روز به روز به آنها مجوز می‌دهد تا آژانس‌های جدید باز شوند. اینها به هیچ اصولی هم پایبند نیستند برخی از آنها مالیات کامل هم نمی‌دهند. هر جا می‌روی 10 تا جوان در این آژانس‌ها نشسته‌اند. بروند دنبال یک کار دیگر چرا آن قدر مجوز آژانس املاک می‌دهند؟ (15/2)
1057- حسین شریعتمداری مدیرمسئول کیهان که توقع دارد وزرای کاردانی چون آقای ظریف و زنگنه بروند، چه کسی به جای آنها بیاید؟ چرا نمی‌گذارید وزرای خوب کار کنند. نمی‌شود که فقط افراد مورد علاقه خودتان در وزارت باشند. (15/2)
0355- شیر بی‌یال و دم که دید؟ این چنین شیری خدا هم نافرید
جناب جاویدنیا! اجرای متن موسیقی برنامه صبح جمعه که با صلاحدید صدا و سیماست. از هنرمندان قدیمی صداو سیما هم که ظاهرا استفاده نمی‌شود. به هوش باش که دارید با تفنگ بدون فشنگ به شکار می‌روید. با این برنامه صبح جمعه ره به جایی نمی‌برید. (16/2)
0447- افزایش 30 درصدی قیمت به‌نفع صاحبان املاک و به ضرر مستاجرین تمام شد. یا به عبارتی صاحبان سرمایه ثروتمندتر و مستاجران مستاصل‌تر شدند. علت افزایش قیمت مسکن و برخی اقلام که برای ما نامعلوم است جای سوال دارد. این موضوع با عدالت محوری منافات داشته لطفا مسئولان تدابیر و تصمیمات جدی دراین مورد بیندیشند. (16/2)
0502- سلام و ادب و تشکر از جناب ابهری که در آفتاب یزد مطلبی با عنوان «گله از دوست» داشتند و فرمودند گاهی که میکروفن در مجلس برای نمایندگان باز می‌شود گاهی از آن سوءاستفاده می‌شود. اگر در سخنرانی‌ها حاشیه‌سازی نباشد و در مسائل کشور ثبات باشد... خواستم بگویم باید ثبات باشد تا مشکلات حل شود. (16/2)
0714- تبلیغات پرخرج عربستان به‌خصوص امارات در مورد آزادی و رفاه شهروندانش طبلی توخالی می‌نماید. مثلا دختر امیر دوبی که می‌خواست با آزادی به خارج سفر کند 5/2 سال زندانی شد و بار دیگر که می‌خواست با دوستان خود به صورت ناشناس از مرز عمان گذر کند تا به یک کشتی تفریحی بپیوندد به نظر توسط عوامل اطلاعاتی امارات دستگیر و به اقیانوس هند برده شده است. (16/2)
0726- آیا می‌شود به ساختمان‌های زلزله‌زدگان کرمانشاه پس از 8 ماه از وقوع زلزله رسیدگی ننمود تا ستون‌های آنها مانند تخت جمشید به تاریخ بپیوندد؟ (16/2)
0728- چگونه ممکن است برخی مدیران موسسات مالی پول مردم را بردارند و این پول بادآورده را به خارج منتقل نمایند. عاقبت این راه چه می‌شود؟ (16/2)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام