کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 01 بهمن 1397   Monday 21 January 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 17 اردیبهشت 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

2028- من سال 88 برای سفر حج ثبت‌نام کردم. یک میلیون هم دادم. حالا که چندسال می‌گذرد شرایط مالی‌ام خوب نیست. سنم هم افزایش یافته؛ با این افزایش قیمت حج دیگر توان سفر ندارم. مسئولان مربوطه توجه کنند.(12/2)
1847- اعلام شد در یاسوج زلزله‌ای با قدرت 2/5 ریشتر آمده. من از طرف عده‌ای از اهالی غرب وزارت کشور تماس می‌گیرم. ما خانه‌هایی داریم که متعلق به 50 سال پیش است ترک خورده است هر لحظه امکان تخریب دارد حتی بدون زلزله. لطفا تکلیف ما را روشن کنند. (12/2)
1859- روز سه‌شنبه یک گزارشی از افتتاح ایران‌مال در تهران نوشته بودید خواستم بگویم این طرح اصلا موفق نیست. مردم هم استقبال نمی‌کنند. بهتر بود برای رقابت با شیخ نشین‌ها یک فرودگاه مجهز با استانداردهای لااقل مثل امارات درست می‌کردند. فرودگاه تهران به نظر با استانداردهای لازم فاصله دارد. (12/2)
آفتاب یزد: پیشنهاد می‌شود یک بازدید از این مجموعه داشته باشید.
2032- آیا کسی پیدا می‌شود یک سفر ما را به کربلا ببرد؟ خیلی دلم می‌خواهد من توان مالی ندارم و گرفتارم. سن بالا دارم نمی‌توانم هزینه سفر آن را تامین کنم. (12/2)
آفتاب یزد: صدا و سیمای جمهوری اسلامی‌برنامه «سمت خدا» چنین برنامه‌ای دارد. شما با روابط عمومی‌صدا و سیما تماس بگیرید.
0648- در هفته‌نامه سرنخ در صفحه اول در مورد آن مرد متجاوز و گرگ صفت نوشته خواستم بگویم گرگ ها هم چنین کاری نمی‌کنند. اینها از گرگ بدترند. گرگ‌ها و تمام حیوانات از برخی آدم‌ها همچو آدم‌های خبیث بهترند. (13/2)
0649- شنیدم به ماشین آقای ظریف لگد زدند. اینها که هستند که چنین کاری می‌کنند؟ چرا باید با وزیر امور خارجه چنین رفتاری کنند؟ (13/2)
0904- در مورد برخورد فیزیکی با یک خادم مسجد در ماهدشت کرج خواستم بگویم چه خبر است؟ چرا باید عده‌ای با یک فرد زحمتکش چنین برخوردی کنند؟ آیا با عوامل آن برخورد شده است؟ چرا باید دچار چنین مسائلی باشیم؟ (13/2)
1001- از مسئولان سوال می‌کنم قرار بود حداقل حقوق بازنشستگان دو میلیون شود. اما حقوق ما هنوز حدود یک میلیون است. لطفا مسئولان رسیدگی کنند. (13/2)
1004- خانه مداحان خطاب به شهرداری عنوان کرده باید سالیانه
200 میلیون بدهید. این درخواست چندان منطقی به نظر نمی‌رسد. مداحان چه انتظاری از مردم دارند. شهرداری مال مردم است. مداحان که دستمزد خوبی دارند دیگر این پول 200 میلیون برای چیست؟ (13/2)
1017- چرا ما گاهی آنقدر کینه به دل می‌گیریم که حتی به همدیگر هم رحم نمی‌کنیم؟ آیا این جای تاسف ندارد؟ چرا آنقدر نسبت به هم سختگیر هستیم تا جایی که باعث می‌شود برخی نخبگان به خارج بروند. (13/2)
1019- بزرگترین مشکل ما عدم اجرای درست قوانین است. اگر عدالت از طریق قانون درست اجرا شود در جاهای دیگر هم درست انجام می‌شود. باید همه به یک چشم دیده شوند و مساوات بین اقشار جامعه رعایت گردد. (13/2)
1239- به اداره پست منطقه یک طرفهای بلوار ارتش رفتم. بعد از چند ماه که رفتم کارت ملی بگیرم می‌گوید اثر انگشت ندارید. مگر می‌شود اثر انگشت نداشته باشم؟ شاید آن خانم وارد نیست. حالا حواله کردند به من که بروم سه‌شنبه بیایم. من هویتم مشخص است چه طور به بهانه اثر انگشت من باید معطل بمانم. (13/2)
حسن فرازمند، یکی از شاعران خطه ورامین، متواضع و کمی خجالتی است و به تازگی هم به خاطر نوه عزیزش، سبیل‌های مبارک را زده تا بتواند
به راحتی این عزیزدردانه را از سر مهر و محبت پدر بزرگی ماچ و بوسه کند!
یادش به خیر مدت‌ها قبل که بلیت‌های تک سفره مترو 800 تومان بود، کاغذی نبود و تاریخ اعتبار هم نداشت، اما با افزایش قیمت، بلیت که چه عرض کنم کاغذهای بی اعتبار یا کم اعتبار را 1000 تومان به مسافران می‌فروشند و دقایقی بعد که رنگ آن محو شد، نه تنها اعتباری ندارد، بلکه هیچ جایگاهی در بین مسافران ندارد. چه دلیلی دارد کارت‌های مقاوم را به بلیت‌های کاغذی تبدیل کرده اند؟!
ایستگاه مترو شهید حقانی بیشتر مواقع با مشکلات فراوانی مواجه است. از جمله آبگرفتگی محوطه بیرون مترو که مسقف است، اما ایرانیت‌های نصب شده نامرتب باعث می‌شود هنگام بارندگی محل رفت و آمد مسافران دریاچه ایجاد شود! همچنین وجود زباله‌های پراکنده و بی توجهی مسئولان شرکت اطلس پارس هم موجب وضع اسفبار محل مربوط شده است.
متوجه نشدیم چرا مسئولان شهرداری منطقه 14، ناحیه یک از سنگفرش یا آسفالت پیاده رو ابتدای خیابان پیروزی، حدفاصل ایستگاه اتوبوس‌های شرکت واحد ـ نرسیده به خیابان اقوامی، حوالی چایخانه خلیج فارس، خودداری می‌کند و پاسخی هم درباره این موضوع نمی‌دهد. تصویری که ملاحظه می‌فرمایید، یکشنبه
9 اردیبهشت‌ماه جاری ساعت 19 و هنگام بارندگی گرفته شده است.
1338- خدا انصاف بدهد به احمدی‌نژاد. چند سال پیش حرفهایی زد و بهانه‌هایی به دست غربی‌های نامرد داد که اکنون اینگونه علیه ما دشمنی می‌کنند. (13/2)
1631- گویا آقای احمدی‌نژاد به جلسات مهم می‌روند. ایشان که این همه تشویش اذهان عمومی می‌کند چرا به جلساتی می‌رود که از تمام جزئیات در آن صحبت می‌شود. واقعا بهتر است ایشان در اینگونه جلسات نباشد. با این همه رفتارهای غیرمنطقی که داشت مردم به این مسائل توجه دارند. (13/2)
1640- مطلبی داشتید به عنوان «ایران‌مال؛ جواب به فخرفروشی عربها». به نظر من این مطلب نبود و یک رپرتاژ آگهی بود. یعنی از ایران‌مال پول گرفتید آن را چاپ کردید. دوم اینکه آیا شما دوبی و شارجه و... را ندیدید یا خود را به آن طرف می‌زنید با این تیترها. مگر با تاسیس یک سوپرمارکت بزرگ می‌توان با آنها رقابت کرد. آنها اگر فخرفروشی می‌کنند ده‌ها میلیارد دلار در سال سرمایه‌گذاری می‌کنند. (13/2)
آفتاب یزد: از شما دعوت می‌شود حتما یک بازدیدی داشته باشید بعد قضاوت خود را به ما اعلام نمایید. ضمنا بازار بزرگ کشورهای عربی نصف این مجموعه هم نمی‌شوند.
1722- حالا خودسرها به آقای ظریف حمله می‌کنند و می‌تازند. به یک وزیر مردمی می‌تازند تا او را به خیال خود بدنام کنند. مردی که مورد حمایت مردم است. ضمن اینکه آقای ظریف هر کاری کرده با هماهنگی بزرگان بوده است. چرا به ایشان حمله کردند؟ (13/2)
1726- کسانی که به آقای ظریف حمله می‌کنند باعث خشنودی دشمنان می‌شوند حتی اینها خودشان از دشمنان بدتر هستند. اینها به منافع کشور لطمه می‌زنند. دارند در جهت منافع دشمنان کار می‌کنند! (13/2)
1844- ضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت امام زمان(عج) شورای اسلامی شهر تهران متولی انتخاب شهردار پایتخت است. کلانشهری که تمام سازمان‌ها را در خود جای داده است. اعضای محترم شورا حکم نمایندگان مردم را دارند اگر در انتخاب شهردار کوتاهی کنند و به کسی رای بدهند که چندان شایسته نباشد مدیون مردم هستند. (13/2)
1759- سن و سالی از من گذشته از بچگی جمله‌ای شنیدم که هنوز معنی آن را نمی‌دانم. اگر شما محبت کنید معنی آن را بگویید ممنون می‌شوم. معنی جمله دوستی خاله خرسه یعنی چه؟ (13/2)
آفتاب یزد: نوعی دوستی تصنعی است که واقعی نمی‌باشد.
1838- دیدار رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه کالای ایرانی تایید و تشویق همه کارگروه‌های تولید ملی در گسترش تولید کالای ایرانی است. مردم شریف به جز موارد استثنایی نبایستی دلبستگی به اجناس خارجی داشته باشند. عدم گرایش به کالای قاچاق که جای خود دارد. (13/2)
2102- آقای مظفری من سوالی دارم. دخترم 16 سال تحصیلکرده فوق لیسانس ارتباطات رشته روزنامه‌نگاری سیاسی است. ما تا به حال نشنیدیم در این چندین سال رشته ترافیک باشد. آقای احمدی‌نژاد می‌گوید من دکترای ترافیک دارم. آیا شما چنین چیزی تا به حال شنیده‌اید؟ (13/2)
آفتاب یزد: رشته‌ای به نام حمل و نقل وجود دارد که زیرمجموعه آن نیز ترافیک است. ولی آقای احمدی‌نژاد مدیریت دوربرگردان داشت!
1852- کشور اسلامی یمن در حال حاضر در بحرانی‌ترین شرایط جنگی قرار دارد و نیاز به حمایت‌های ویژه کشورهای اسلامی همچون ایران با اقتدار اسلامی دارد. برخی کشورهای جهان اسلام نباید با بی‌اعتنایی و عدم مسئولیت، یمن را تحویل دشمن اسلام همچو آل سعود بدهند. (13/2)


دولت به جای صرفه‌جویی، مجددا آب و برق را 7 درصدگران کرد که باعث رکود بیشتر می‌شود زیرا به خاطر صدها برابر شدن قبوض در سال‌های اخیر، پولی در جیب مردم نمی‌ماند که خرید کنند همچنین همه نقدینگی کارخانه‌ها و کشاورزان، به سمت دولت میرود و کارگران اجبارا اخراج می‌شوند اما رسانه‌ها حساس نیستند چون به دعوای الکی و زرگری اصولگرا و اصلاح‌طلب مشغول شده‌اند.
...0915
متاسفانه در جامعه ما تعداد افرادی که بر اثر مصرف مواد مخدر و دخانیات دچار بیماری های جسمی و روحی شده و به دنبال آن دچار فقر مادی و معنوی و روحیه ناامید شدهاند کم نیستند. اینها به صورت همه جانبه نیازمند حمایت‌های مادی، معنوی، درمانی، شغلی و... هستند و اصلا و ابدا شایسته نیست نسبت به اهتمام به آنان اعراض شود.
...0938
باسلام رسانه‌ها مردم را نسبت به سرمایه‌های کشور بیشتر آگاه کنند؛ نیروی جوانان؛ منابع طبیعی؛ فرهنگ و تمدن و اگر به‌خوبی بهره‌برداری کنیم امروز و فردایمان را خواهیم ساخت.
...0914
نهادهای نظارتی باید عملکرد قاطع و شجاعانه تری داشته باشند تا مشکلاتی مثل امروز دیگر تکرار نشوند.
...0914
باسلام بیشتر توان و تمرکز مسئولین برای دعواهای سیاسی بیهوده از بین می رود. کاش نمایندگان؛ دولتمردان؛ مسئولین صداوسیما؛ نهادهای نظارتی
و ... روزی به این درگیری‌ها پایان بدهند.
...0914
باسلام سخنان رائفی پور در مورد تبلیغات چهره‌ها و... به نظر من کاملا درست است و حرف دل خیلی از مردم صرف نظر از اظهار نظرهای احساسی ولی ما از مواضع ایشان حمایت می‌کنیم.
...0912
سلام آخه کجای حرف رائفی توهین به باقری و مهدوی کیا رو می‌رسونه که شما این طور بهش حمله کردید فقط باعث شدید یک عده تحریک بشن و برن سخنرانیشو دانلود کنن. این بابا هم حرف زدنش گیرایی داره یکم گوش کنی جذب سخنرانی‌هاش میشی. ضربه‌ای که شما خبرنگار بی‌سواد به اصلاحات میزنی صد تا دشمن عاقل نمیزنه. مثلا خواستی بزنیش تو ذهن همه بزرگش کردی.
آفتاب یزد: قطعا شما یک اصلاح طلب نمی‌باشید چون ادبیات اصلاح طلبان این چنین نیست و باید برای برخی افراد که ادای اصلاح‌طلبی درمی‌آورند تاسف خورد.
...0919
حضرت علی(ع):انسان کم حرف کمتر هم گناه می‌کند.
...0912
دولت امسال هم برای تورم حقیقی بالای 20 درصد، فقط به طور متوسط 10 درصد
به حقوق کارمندان اضافه کرده، این همان روال دولت احمدی نژاد هست پس زیاد فرقی نکرده.
...0914
مبدا راه مستقیم زندگی واقعی و استوار، عمل به فرمایشات مقدس قرآن کریم و حضرات چهارده معصوم(ع) و مقصدش سعادتمندی دنیوی و اخروی است و هرگونه اعراض و سرپیچی، باعث خروج از این راه
می‌شود.
...0938
رسول مکرم اسلام(ص) می‌فرمایند: دعا کلید رحمت است. در حق برادران ایمانی دعا کردن باعث برآورده شدن حاجات می‌شود.
...0938
کارگران زحمتکش و محترم در دیدار مستقیم وزیر محترم کار با آنها گلایه‌های بسیار زیادی در زمینه شغل‌های خود مطرح کردند. این مشکلات در سطح گسترده و تقریبا عامه بوده
(مشت نمونه‌ای از خروار است).
...0938


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام