کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 07 خرداد 1399   Wednesday 27 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 06 اردیبهشت 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0419- جناب رئیس‌جمهور محترم نتیجه سود 15 درصدی سپرده‌های ثابت را در صفحه 3 روزنامه آفتاب یزد
چاپ 2/2/97 ملاحظه فرمایند که تعطیلی و به حراج گذاشتن 200 شعبه بانک تجارت است. (3/2)
0423- این سایت دیوار چه رسانه‌ای است که باعث خراب شدن دیوار خانه‌های مردم شده است، چرا مسئولان به آن نظارت نمی‌کنند؟ کیانی از تهران. (3/2)
0935- واقعا متاسفم علی‌رغم تمام وعده‌های مسئولان، متاسفانه باز قیمت مرغ افزایش یافت. مگر ما چند بار حقوقمان افزایش می‌یابد که این همه باید هزینه افزایش قیمت‌ها را بپردازیم. چرا دولت قدرت کنترل قیمت‌ها را ندارد؟ (3/2)
0942- تعاونی مسکن مخابرات بعد از
سال‌ها که از ما پول گرفته هنوز خانه‌ای به ما تحویل نداده و کسی هم پاسخگو نیست با اینکه بارها پیام دادیم. (3/2)
1134- قابل توجه مسئولان. مدیر مسئول
روزنامه کیهان و برخی آقایان دیگر، باعث تشویش اذهان عمومی‌می‌شوند. هر کسی که سرکار می‌آید اینها ناراضی هستند به غیر از امثال احمدی نژاد از همه ناراضی‌اند، اینها عمدا به دولت حمله می‌کنند. اینها نمی‌خواهند مردم آسایش داشته باشند؟ (3/2)
1219- دولت نباید نگران باشد بیاید یارانه‌هایی را که می‌دهد به کسانی که نیازمندند بدهد. آن هم یارانه بیشتر بدهد نه به کسانی که نیاز ندارند.
به جای آن پول یارانه را در تولید هزینه کند. (3/2)
1220- در مورد تدریس زبان روسی در مدارس که پیشنهاد وزیر آموزش و پرورش است نمی‌دانم شوخی کردند یا جدی گفتند. اگر جدی گفته‌اند
واقعا برای ایشان متاسف هستم. (3/2)
1248- لطفا مخاطبان خود را با تیترهای عجیب و خنده‌دار مثل برخورد با مامور متخلف... به بازی نگیرید. این از شما بعید است. (3/2)
1325- به نظر من به جای محدود کردن
تلگرام خارجی بهتر است در این
زمینه دستگاه‌های مربوطه فرهنگسازی کرده و مردم را از خطرات و چالش‌های آن آگاه کنند. سیاست حذف جواب نمی‌دهد. (3/2)
1520- به آقای روح‌الامینی تسلیت می‌گویم. اگر من جای ایشان بودم سعید مرتضوی را می‌بخشیدم! (3/2)
0734- از مسئولان تقاضا دارم از مردم حمایت کنند. وقتی اختراعی به سایت اختراعات ارائه می‌دهیم توقع داریم حقوق آنها حفظ شود. وقتی اختراعی ثبت می‌گردد نباید توسط دیگران مورد بهره‌برداری قرار گیرد. سازمان پارک فناوری و سازمان ثبت مراقب ایده‌های اختراعی مردم باشند که خدایی نکرده توسط عده‌ای مورد سوءاستفاده
قرار نگیرد. (4/2)
آفتاب یزد: جنابعالی ادعاهایی را مطرح می‌کنید ولی علیرغم اعلان به شما، با روزنامه جهت کم و کیف پیام خود تماس نداشتید.
0507- فعالیت کسب و کارهای اینترنتی منوط به اخذ مجوز از مرکز تجارت الکترونیک است.اگر این مرکز نظارت‌های خود را در این مورد کمرنگ کند شکی نیست برخی جرائم پررنگ‌تر خواهند شد. (4/2)
0505- آقای نجفی شهردار سابق تهران در اوایل دوره خدمت خود اعلام کردند تهران را سومین شهر نمونه از نظر فضای سبز خواهم کرد. حالا که ایشان استعفا داده‌اند آیا نمی‌توان انتظار داشت شهردار آینده این شعار را به مرحله اجرا بگذارد. (4/2)
آفتاب یزد: ضمن تایید سخنان شما، باید دید شهردار بعدی چه شعاری می‌دهد چون شعارهای مسئولان گاهی متفاوت است. دیگر اینکه گاهی از شعار تا به عمل فاصله بسیار است.
۱۴۵۴- روزهای گذشته درباره میزان نیترات آب شرب تهران پیامی در روزنامه‌تان شد، متعاقب آن و به سرعت آبفا تهران هم برای روشن شدن افکار عمومی جوابیه‌ای فرستاد که در تاریخ سوم اردیبهشت، در صفحه ۲ روزنامه چاپ شد و اینکه آب شرب تهران و برخی مناطق استان تهران مورد آزمایش قرار گرفته و هیچ مشکلی وجود ندارد، جای قدردانی دارد. علی اکبر فرقانی (۳/۲)
۱۳۲۳- روزنامه اطلاعات در صفحه ۴ اقتصادی، سوم اردیبهشت نوشت، قیمت لوازم خانگی بین هفت تا ۱۰ درصد افزایش یافت و تولیدکنندگان داخلی علت گرانی‌ها را افزایش قیمت ارز اعلام کردند! (۳/۲)
۰۹۱۵- سال‌هاست از تعطیلی فروشگاه‌های قدس می‌گذرد و ساختمان‌های آنها به دلیل بی‌توجهی مسئولان در حال نابودی است. چرا مسئولان به فکر ساماندهی فروشگاه‌های مربوطه نیستند؟ (۳/۲)
۱۹۱۷- مقاله کوتاه اما وزین آقای حکیمی‌پور بسیار درست بود درکشور ما حفظ منصب و مقام برای برخی مدیران مهم است نه اینکه کاری برای مردم انجام دهند. من به ایشان درود می‌فرستم. (۳/۲)
۱۸۰۱- آقای علی مطهری می‌گوید مردم باید به حرف پلیس گوش بدهند بعدا اگر شاکی‌اند بروند شکایت کنند. شاید برای پلیس دام درست کردند. سوال من از آقای مطهری این است که شما در فرودگاه شیراز دام درست کردید؟ (۳/۲)
۰۷۵۰- خانم سلحشور مثل اینکه خیلی ناراحت هستند از اینکه آن خانم پلیس به آن خانم بی‌حجاب تذکر داده است. اما آن خانم بی‌حجاب به پلیس بی‌احترامی کرده بود. حالا که خانم سلحشور آنقدر ناراحت هستند شاید بهتر باشد بی‌حجابی در این مملکت باب شود تا خانم سلحشور خوشحال شود. از خانم سلحشور به عنوان نماینده این حرفها بعید است. (۴/۲)
۰۹۳۳- هنرمند محترم جناب آقای پرویز پرستویی هر چند وقت اعلام می‌کند حالم خوب نیست. عزیز دل! بسیاری از مردم حال‌شان خوب نیست. اما کسی کاری به حال مردم ندارد فقط به فکر میزهای خود هستند. چه طور به فکر من و شما باشند؟ بله آقای پرستویی ما هم حال‌مان بد است، حال‌مان خوب نیست. (۴/۲)
۰۹۳۶- سخنگوی محترم دولت جناب دکتر نیکبخت فرمودند کاش جامعه از تلاش روحانی برای رفع حصر خبر داشتند. جناب سخنگو! تلاش ایشان کافی نیست. چرا رئیس‌جمهور نمی‌تواند با قدرت اجرایی خود یک کار را عملی کند؟ (۴/۲)
۰۹۴۰- آقای سعید مرتضوی دادستان اسبق در تاریخ ۱۲/۱۲/۹۶ حکم جلب او صادر شده بود متاسفانه بعد از ۵۰روز دستگیر شده، چرا ایشان به قانون تمکین نکرده؟ (۴/۲)
۱۲۱۳- امروز تمام دشمنان ما مخالف سرسخت برجام هستند. اما یکی از مشکلات ما کسانی هستند که در داخل خواسته آنها را برآورده می‌کنند. آقای نقوی حسینی! اگر شما منتقد هستید چه طور گفته‌های مخالفان برجام را در داخل کشور پیاده می‌کنید؟ آیا به این می‌گویند حمایت از کشور و ملت و انقلاب؟ آقای نقوی! دشمنان خواستار لغو برجام هستند. (۴/۲)
۱۲۲۳- به آقای قاضی‌‌پور بگویید شما که گلابی کیلویی ۲۵ هزار تومانی می‌خورید این چندسالی که به این مجلس چسبیده‌اید چه کاری برای مردم و جوانان ارومیه کردید؟ (۴/۲)
۱۵۵۴- لطف کنید به نماینده ارومیه بفرمایید با سلامتی مردم بازی نکنند از این حرفهای عجیب هم در مجلس نزنند. (۴/۲)
۱۷۲۵- آقای روحانی عزیز! لطفا مشکل خودروهای اروندی را حل کنید. چندین هزار نفر دراین شغل مشغولند. این موانع را بردارید. هزینه پلاک ملی و... ربطی به مناطق آزاد ندارد. حتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس هم این موضوع را تایید می‌کند. لطفا رسیدگی کنید. (۴/۲)
مسئولان محترم در پی نامگذاری امسال به حمایت از کالای ایرانی از همین حالا تبلیغات محصولات خارجی را در پیام‌های بازرگانی رادیو و تلویزیون و بعضی مطبوعات ممنوع کنند.
...0938
اعظم مشکلات را وزیر دارایی و
آقای سیف و وزیر نفت به‌وجود آورده‌اند.
...0915
آفتاب یزد: برای پیام خود استدلال
هم دارید؟
دیروز جهت پیش‌خرید سکه به بانک ملی مراجعه کردم در آنجا ماموران بانک گفتند که کارت‌خوان‌های ما فقط با کارت بانک‌های خودمان عمل می‌کنند نه کارت بانک‌های دیگر، باید بروید چک بین بانکی بیارید! یعنی صرف کلی وقت و هزینه و ایجاد ترافیک آقای رئیس بانک مرکزی پاسخ بفرمایند.
...0914
اداره جهاد کشاورزی شهرستان خرمدره علی‌رغم پیگیری متعدد در خصوص راه بین روستایی اردهین و سوکهریز مبنی بر تصرفات تعریض توسط عده‌ای اقدامی نمی‌کند. اداره راه و شهرسازی هم اعلام می‌کند به ما ارتباطی ندارد لطفا پیگیری شود.
...0912
شناسایی دقیق تر و کامل تر نقاط بحرانی و حادثه‌خیز در جاده‌ها و نصب علائم ایمنی به همان میزان احتمال خطرات تصادفات جاده‌ای را در مسافرت‌های پس از نوروز و سال‌های آینده کاهش می‌دهد که امیدواریم تمهیدات و اقدامات کافی در این باره در نظر گرفته شود.
...0938
اردیبهشت، ماه گفتمان و وعده‌های انتخاباتی دولت دوازدهم فرا می‌رسد.
...0915
با ذکر خداوند ارحم‌الراحمین، نشاط و خوبی وارد روح و جسم بندگان شده و هر نوع پلیدی و اضطراب دور می‌شود.
...0938
سلام بر روزنامه محبوب آفتاب یزد من یک بازنشسته هستم و خواننده قدیمی شما. چرا مزایایی که به بازنشستگان کشوری تعلق می‌گیرد شامل بازنششتگان تامین اجتماعی نمی‌شود از قبیل کمک هزینه سفر یا وام ضروری فرق ما با آنها چیست؟ لطفا پیگیری کنید، با تشکر.
....0911
باسلام آقای سیف مبلغ ارز مسافرتی را برای کشورهای همسایه 500 یورو و برای کشورهای دور1000 یورو تعیین کرده این مصداق نقض حقوق شهروندی است، این در حالی است که در کشورهای دیگر به خصوص کشورهای اروپایی برای مردمش نرخ تعیین نمی‌کنند.
...0919
حالا که‌ مشکل اقتصادی ‌داریم، مسئولین‌ باید فشار بیاورند تا چین ‌دلارهای ‌نفتی‌ را بدهد.
...0915
سلام هیچ مشکلی لاینحل نیست مشورت با بزرگان و دنیا‌دیدگان و صاحبان تجربه و علم و توکل به خدای قادر متعال و استفاده از نیروی تفکر و تعقل و صبر از بهترین عوامل حلال مشکلات هستند.
...0912
با عرض سلام بی‌پایان. بزرگ‌ترین و مهم‌ترین دستاورد و هدف انقلاب شکوهمند اسلامی با برقراری حکومت اسلامی، حمایت از دین حضرت
رب العالمین (جل ذکره) به صورت همه جانبه و در همه ابعاد است، به طوری که احکام و تعالیم هدایت بخش و نورانی اسلامی در متن زندگی مردم جاری و ساری بشود.
...0938
با عرض سلام و ادب و احترام فراوان و خداقوت. وسیع بودن برنامه‌های فضای مجازی نباید عرصه نظارت،کنترل و رصد توسط مسئولان محترم ذی‌ربط را تنگ کند. مبارزه با تهاجم فرهنگی پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به‌عنوان یک هدف و رکن اصیل رقم خورده است و قطعا هیچ دلیل و عاملی نمی‌تواند این هدف مقدس را سست و متزلزل
کند.
...0938


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام