کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 05 فروردین 1398   Monday 25 March 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 فروردین 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1454- کشوری در رفاه است که مردم آن توان گذران امورات زندگی را به خوبی داشته باشند. محتاج روزمره زندگی نباشند. کشوری مرفه است که افراد فقیر زیادی در خیابان‌ها گدایی نکنند. توجه کنید ببینید
چند درصد مردم کشور فقیر و تهیدست
هستند. مضاف بر اینکه کارمندانی که در گذشته بازنشسته شده‌اند اما هنوز همسان‌سازی حقوق برای آنها اجرا نشده جزو فقرا هستند. چرا دولتمردان توجهی به آنان نکردند؟ (20/1)
1736- چرا تعاونی‌های ادارات تبدیل به دکان شخصی یک عده شده؟ مگر قرار نبود تعاونی‌ها کمک حال زندگی کارکنان و بازنشستگان باشند. چرا باید برای خرید کالا از این تعاونی‌ها چند برابر بیشتر از مقدار تعیین شده از حقوق‌ ما کسر گردد؟ (19/1)
1739- آیا روزی می‌رسد تعاونی‌های ادارات مثل گذشته در خدمت باشند؟ جناب وزیر تعاون فکری به حال این تعاونی‌ها بکنند. (19/1)
1744- جناب وزیر تعاون! عملکرد تعاونی‌ها باید به گونه‌ای باشد که شیرینی آنها در کام ما خوش آید،
نه اینکه تلخ شود. اگر برنجی که خرید
می‌کنیم در تعاونی‌ها ارزان‌تر باشد چرا ما از تعاونی‌ها خرید نکنیم؟ اما کالایی که از تعاونی‌ها خریداری می‌کنیم با قیمت بازار هیچ فرقی ندارد. (19/1)
1803- مسئولان اداره راهنمایی چند وقت پیش یک کار خوبی کردند جرایم راهنمایی را بخشیدند. حالا به دوربین‌ها توجه کنند. خود من
سه میلیون برای یک راه کوتاه جریمه
شدم چون نمی‌دانستم زوج و فرد است. دولت اگر می‌خواهد درآمدزایی کند تخفیف قائل شوند تا مردم بتوانند این جریمه‌ها را پرداخت کنند و به صندوق دولت واریز کنند. (19/1)
1852- نمایندگان مردم در مجلس چه کار می‌کنند؟ چرا به موضوع تعرفه‌های بالای واردات خودرو اهمیت نمی‌دهند؟ چرا به خواسته ما توجه نمی‌کنند؟(19/1)
1854- حق مردم است خودرو را به قیمت جهانی دریافت کنند نه با قیمت چند برابر. چرا آن قدر تعرفه‌ها را بالا می‌برند؟ (19/1)
1859- دولت با این مشاورین اقتصادی که دارد ظاهرا از واردات بیزار است. اما اینها می‌خواهند وجهه دولت را نزد مردم تخریب کنند. گاهی باید به تراز واردات هم توجه کرد. تعرفه‌های نجومی‌به واردات خودرو قابل توجیه نیست. حق مردم است اگر خواستند خودرو را به قیمتی که در عراق و برخی کشورها خریداری می‌شود خریداری کنند و سوار شوند. (19/1)
2004- در پیام قبلی گفتم بیمه خدمات درمانی از بابت 350 هزار تومان هزینه بیمارستانی 25 هزار تومان پرداخت کرده است اما در واقع 75 هزار تومان حق بیمه پرداخت کرده است که اشتباه از من بوده. لطفا تصحیح کنید. (19/1)
2222- با خرید هزار دلار هزار دلار در صف جلوی صرافی‌ها دلار بالا نمی‌رود بلکه توسط کسانی مانند آقازاده‌ها و برخی افراد خاص که یا در خارج هستند یا میلیون‌ها پول را به دلار تبدیل و خارج می‌کنند دلار حتما بالاتر هم خواهد رفت. (19/1)
آفتاب یزد: ان‌شاءالله تدبیر
دولت در تک نرخی کردن ارز موثر افتد.
0748- امثال آنان که با نارنجک دست‌ساز به آرامگاه فردوسی خسارت وارد نمودند حالا قطع برق شهر برازجان برای جلوگیری از اجرای کنسرت قانونی را هم مرتکب شده‌اند. اگر با این افراد برخورد مناسب صورت نگیرد باعث تشدید هرج و مرج می‌شود. (20/1)
1817- دوباره مشخص شد که شهردار تهران مجددا رفتنی هستند. رفتن ایشان یا استعفای ایشان اشکالی ندارد اما در کشور ما بعد از 40 سال یکی پیدا شود اشکالات اصلی را بگوید خیلی خوب می‌شود. مگر چه می‌شود؟ (20/1)
1820- به نظر آقای روحانی در دور دوم ریاست جمهوری خود به خیلی از مسائل ورود نمی‌کند. آقای ظریف هم که بنده خدا در سفرهای خارجی است، آقای روحانی مسائل واقعی را به مردم بگوید. خود شما آفتابیان هم مقالات خوبی می‌نویسید مسائل را درست مطرح می‌کنید اما کو گوش شنوا؟(20/1)
1822- آقای نجفی اگر حقایق را نگوید فقط کلی‌گویی کند هیچ فایده‌ای ندارد. استعفا به دلیل بیماری همه می‌دانند اصل ماجرا نیست. (20/1)
2131- این آقایی که روز سه‌شنبه به شماره 1449 روی خط آفتاب پیام داده بود بگویم در بخش گردشگری ترکیه بلد است چه کار کند. شما یکسری به کیش بروید متوجه می‌شوید چه می‌گویم من چند خارجی به آنجا برده بودم بلد نیستند انگلیسی صحبت کنند. اصلا این کار توریستی نیاز به کسانی دارد که اطلاعات قوی داشته باشند. هرچند آدم‌های زحمتکشی هستند اما نیاز به مهارت‌های بیشتری در زمینه توریست دارند. (20/1)
2237- از عزیزان وزارت کار انتظار می‌رود تمهیداتی فراهم کنند تا آن دسته از مزایاهایی که به قراردادی‌ها و رسمی‌ها تعلق می‌گیرد به تمامی کارگران و کارمندان پیمانکاری هم تعلق گیرد. انصافا خدماتی که نیروهای پیمانکاری انجام می‌دهند کم از دیگران نیست. (20/1)
0525- من 180 کیلو وزن دارم. خیلی در عذاب هستم می‌خواهم میوه‌خواری کنم اما مادرم اجازه نمی‌دهد. دچار تردید و دودلی شده‌ام. اما تا میوه‌خوار نشوم نمی‌توانم از دست چاغی و کمردردهای حاصل از چاقی راحت شوم. (21/1)
0528- خواستم خدمت مسئولان بگویم بسیاری از افراد چاق ثروتمند نیستند حتی فقیر هم هستند، خوراک چندانی هم ندارند اما چاق می‌شوند. نباید فکر کنند اگر افرادی چاق هستند درآمد بالایی دارند یا پرخوری می‌کنند. (21/1)
0529- من الان چند دندان شکسته دارم اما به علت بیکاری و بی‌پولی قادر به ترمیم دندان‌هایم نیستم. با این قیمت‌های بالای هزینه دندانپزشکی چاره‌ای جز ساختن با دندان‌های خراب ندارم. (21/1)
0533- چند سال پیش به تامین اجتماعی رفتم که دفترچه بیمه بگیرم اعلام کردند از کارافتاده هستم. من نمی‌توانم کار کنم چون ناراحتی اعصاب و روان دارم. شرایط سختی دارم. نمی‌دانم چگونه زندگی کنم. قدرت کار کردن ندارم حتی قدرت پیاده‌روی هم ندارم. نیاز به کمک دارم. بیمار روحی و روانی شده‌ام. (21/1)
0819- واردات گسترده و قاچاق کالا باعث می‌شود هیچ‌گونه سرمایه‌گذاری برای تولید اتفاق نیفتد و استفاده از اجناس ایرانی محقق نگردد. (21/1)
0826- به نظر برخی مشکلاتی که ریاست محترم جمهوری با آن مواجه شده به عملکرد رئیس دفتر ایشان سیدمحمود واعظی مرتبط می‌باشد! (21/1)
1022- ولیعهد عربستان با کمک و مشاوره تعدادی از مشاوران تحصیلکرده‌هاروارد تقریبا هر شب سر میز یک پادشاه یا رئیس‌جمهور می‌نشیند و قرارداد امضا می‌کند. وی در داخل کشورش در عرض چند ماه به اصلاحاتی هر چند ظاهری دست زده که قبلا شاید در چند قرن صورت می‌گرفت و دل جوانان و مردم جامعه را به دست آورده است. اما دشمنی‌های او با ما قابل قبول نیست. (21/1)
در و دیوار شهر از آگهی‌های فروش پایان‌نامه پر شده است این یک دزدی علمی است که در دانشگاه‌های معتبر جهان امکان‌پذیر نیست به نظر می‌رسد در این سال‌ها کسانی که در صحبت کردنشان حتی دیپلم متوسطه ندارند برای خود مدرک دکتری دست و پا کرده‌اند.
...۰۹۱۰
سلام از دولت محترم و وزارت بهداشت میخوام هر چه سریع‌تر بدهی بیمه‌ها رو پرداخت کند. متاسفانه دولت بدهی بیمه‌ها رو نمیده. تا دولت بدهی بیمه‌ها رو نپردازد بیمه‌ها از پول دادن به مراکز درمانی هم سرباز میزنن و تا مراکز درمانی پول نگیرن پرستاران و کارمندان شاغل در بیمارستان‌ها هم که مشکل معیشت دارند به ۹ ماه مطالبات عقب‌مانده خودشون نمیرسن..
...۰۹۳۸
رسول مکرم اسلام (ص) می‌فرمایند: ایمان بر دو بخش است، بخشی در شکیبایی و بخشی در سپاسگزاری.
...۰۹۳۸
آمار تولد بیش از یک میلیون و پانصد هزار نفر در سال ۱۳۹۶ نتیجه تبلیغات و حمایت‌های مسئولین محترم از ابلاغ سیاست‌های جمعیت است. ضمن نهایت تشکر مصرانه تقاضامندیم برای زنان ناباروری که بارور شدنشان منوط به سپری شدن طول درمانی پرهزینه است نیز تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته شود.
...۰۹۳۸
با اعلام رسمی تعیین حداقل دستمزد کارگران، مسئولان محترم ذی‌ربط نباید اجازه بدهند که نرخ کالاها نیز از مرز این حقوق حداقل تا پایان سال۹۷ افزایش بیابد، در غیر این صورت این قشر زحمتکش ضعیف، روزبه روز مستاصل تر خواهند شد.
...۰۹۳۸
با نهایت تاسف کمتر نظارتی به مسافرخانه‌های شخصی مشهد مقدس می‌شود و زائران رضوی (ع) برخلاف تبلیغات انجام شده، از امکانات رفاهی بهره‌مند نمی‌شوند و از این سفر معنوی خاطرات تلخی در اذهانشان به جا می‌ماند.
...۰۹۳۶


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام