کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 29 بهمن 1398   Tuesday 18 February 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 21 اسفند 1396

صفحه خبر: بازار پول

معاملات بازار سهام در روز گذشته با ریزش ۵۶۶ واحدی شاخص کل بورس و رسیدن این متغیر به مرز ۹۵ هزار واحد و رقم ۹۶ هزار و ۲۸ واحد به پایان رسید. بازار سهام همچنان روی مدار منفی قرار دارد به طوری که شاخص کل بورس در آستانه عقبگرد به کانال ۹۵ هزار واحد قرار دارد؛ اتفاقی که نشان می‌دهد اوضاع در این بازار در یک بستر نزولی دامنه دار قرار دارد.

سقوط همه شاخص‌ها
بر اساس آمارهای معاملاتی بورس، دیروز همه شاخص‌های بورس با ریزش مواجه شدند به طوری که شاخص کل با (۵۶۶) واحد ریزش معادل (۰.۵۹) درصد به ۹۶ هزار و ۲۸ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی» با (۱۸۰) واحد کاهش معادل (۰.۵۹) درصد به ۳۰ هزار و ۵۹۸ واحد، شاخص کل «هم وزن» با (۹۶) واحد افت معادل (۰.۵۶) درصد به ۱۷ هزار و ۱۴۶ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با (۷۲) واحد کاهش، معادل (۰.۵۶) درصد به ۱۲ هزار و ۸۱۰ واحد، شاخص آزاد شناور با (۷۲۱) واحد ریزش، معادل (۰.۷۰) درصد به ۱۰۲ هزار و ۷۱۳ واحد، شاخص بازار اول با (۴۷۵) واحد کاهش معادل (۰.۶۹) درصد به ۶۸ هزار و ۱۹ واحد و شاخص بازار اول با (۸۲۳) واحد ریزش معادل (۰.۴۰) درصد، به ۲۰۵ هزار و ۵۰۲‌واحد رسید.

نمادهای تاثیرگذار
از سویی دیگر امروز شش نماد «اخابر با (۶۰) واحد، فارس با (۵۶) واحد، فولاد با (۵۶) واحد، فملی با (۳۹) واحد، ومعادن با (۲۷) واحد و پارسان با (۲۷) واحد» رشد، بیشترین تاثیر منفی و تنها نماد «رانفور با ۳۲ واحد» رشد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس از خود بر جای گذاشتند.

نوسان شاخص صنایع
این گزارش می‌افزاید، روز گذشته شاخص صنایع بازار نیز با نوساناتی همراه بودند به طوری که شاخص صنایع « وسایل ارتباطی با ۷۳ واحد رشد معادل ۴.۸۷ درصد به یک هزار و ۵۷۴ واحد، سرمایه گذاری‌ها با (۲۶) واحد کاهش معادل (۱.۳۲) درصد به ۲ هزار و۱۱ واحد، فنی مهندسی با (۹) واحد افت معادل (۱.۴۳) درصد به ۶۷۵ واحد، ذغالسنگ با (۲۹) واحد کاهش، معادل (۱.۸۷) درصد به یک هزار و ۵۴۹ واحد، خودرو با (۳۴۷) واحد افت معادل (۲.۱۱) درصد به ۱۶ هزار و ۱۳۹ واحد، لاستیک با (۳۸۶) واحد کاهش معادل (۲.۱۱) درصد به ۱۷ هزار و ۹۱۲ واحد و زراعت با (۲۴۵) واحد افت معادل (۴.۸۰) درصد به ۴ هزار و ۸۶۶ واحد» رسید.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام